Akcje społeczne w Akademii

• Puszka dla głodnego brzuszka

Zbiórka karmy dla piesków i kotków ze są pod opieką stowarzyszenia Vox Animalium. Zbiórka potrwa do 13 października. Czekamy na Twoją pomoc 🙂

puszka-dla-glodnego-brzuszka-ap-konskie

• „Paczka dla psiaczka”

Dzieci zbierały niezbędne artykuły dla psiaków mieszkających w schronisku dla zwierząt w Różannej. W raz ze swoimi ciociami z Akademii odwiedzili schronisko i przekazali uzbierane artykuły (głównie pokarm) dla piesków. „Karmę chętnie zbieramy i zwierzakom pomagamy!” Brawo przedszkolaki!

• „Każdy może zostać Świętym Mikołajem”- finał akcji 30.12.2016r.

W piątek 30 grudnia 2016r. w naszej Akademii Przedszkolaka odbył się finał akacji „Każdy może zostać Św. Mikołajem”. Dzięki Państwa hojności zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem!, udało się zebrać dla pięciu potrzebujących rodzin z dziećmi z powiatu koneckiego ogrom niezbędnych rzeczy. Podczas uroczystego spotkania, tańców i zabaw w Akademii pani Dyrektor przedszkola Agnieszka Klimek oraz pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Końskich złożyli na ręce potrzebujących rodziców wielkie zapakowane prezenty. Udało się obdarować dzieci w wieku od 1,5- 8 lat z pięciu rodzin.
Szczególne podziękowania kierujemy do pań o wielkim sercu z MGOPS w Końskich, paniom Iwonie Sulgostowskiej, Elżbiecie Cichej, Agnieszce Smyka oraz pani dyrektor Agnieszce Majchrzak za pomoc w zbiórce, segregację rzeczy oraz sprawną organizację. Wielkie podziękowania kierujemy do hojnych darczyńców, ludzi dobrej woli dla których los drugiego człowieka a przede wszystkim dzieci nie jest obojętny, panu Grzegorzowi Kądzieli właścicielowi UKS Akademia Piłkarska w Końskich za rozpowszechnienie akcji wśród społeczności koneckiej i ufundowanie dla dzieci piłek do koszykówki i piłki nożnej, państwu Piekielnik oraz państwu Jeziorskim za przygotowanie pokaźnych paczek oraz wszystkim rodzicom naszych przedszkolaków za aktywny udział w akcji oraz wszystkim innym anonimowym darczyńcom. Pamiętajmy DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ MOCĄ! 🙂

kazdy-moze-zostac-swietym-mikolajem-ap-konskie

• Wkręć się w pomaganie! – Akcja trwa cały rok (do 30.06.2016r.)

akacja-charytatywna-wkrec-sie-w-pomaganie-akademia-przedszkolaka

wkrec-sie-w-pomaganie-konskie

2016-02-19

DZIĘKUJEMY, JESTEŚCIE WIELCY!!!
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich tych którzy przyczynili się do zebranej ilości nakrętek a w szczególności do grona pedagogicznego oraz rodziców i dzieci uczęszczających do Akademii Przedszkolaka w Opocznie i Końskich.
Jednocześnie nadmieniamy, że akcja trwa do końca czerwca 2016r. więc jeszcze i Ty zdążysz „Wkręcić się w pomaganie” 🙂

wkrec-sie-w-pomaganie

2015-12-01