Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Cała Polska Czyta Dzieciom

 

 • Mama Amelki wspiera nasza akcję codziennego czytania, poświęcając swój czas przeczytała ulubione bajki „Żabek” Serdecznie dziękujemy!

 • Dla grupy Biedronek czytała babcia Mikołaja, przeczytała ulubione bajeczki przedszkolaków. Dziękujemy za włączenie się do akcji!

 • W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” w piątek 17 marca Akademia Przedszkolaka gościła pisarkę Dorotę Mularczyk autorkę książek fantastyczno-przygodowych dla dzieci. Pani Dorota opowiedziała dzieciom jak powstawały jej powieści i skąd czerpie inspiracje oraz przeczytała dzieciom swoje utwory promując ogólnopolską akcję codziennego czytania w naszej placówce. Okazało się, że codzienne czynności i opieka nad swoimi dziećmi była dla pani Doroty źródłem inspiracji, odrobina wyobraźni i mamy przepis na ciekawa książkę. Przedszkolaki zaopatrzyły się w książki autorstwa pani Doroty opatrzone autografem. Dziękujemy pani Dorocie za przybycie i cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszej Akademii tak wyjątkowego gościa.

 • Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich czytały naszym przedszkolakom w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu. Dziękujemy  Emilce, Oliwii i Julii za piękną inicjatywę, dziewczynki jesteście wzorem do naśladowania! :)

 • Grupę Żabki odwiedziła mama Antka, czytała dzieciom piękne bajki. Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

 • Pszczółkom czyta mama Łucji. Serdecznie dziękujemy!

 • Dzieciom z grupy Żabki ciekawą książkę czytała mama Laury, dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

 • W ramach akcji czytelniczej realizowanej w naszym przedszkolu mama Oliwki z gr. Żabki czytała dzieciom bajki. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

 • W ramach  akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu mama Dominika i Marcelinki z gr. Biedronki i Pszczółki czytała dzieciom bajki. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie! :)

 • W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” przedszkolaki wybrały się do biblioteki miejskiej, wysłuchały wspaniałych bajek, obejrzały ciekawe książki a opowieściom pań towarzyszył rajski ptaszek i egzotyczny zwierz- wspaniale działający na wyobraźnię :) Serdecznie dziękujemy paniom z koneckiej biblioteki miejskiej!

no images were found

 • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu pani Dorota, ciocia naszego przedszkolaka Gabrysia z gr. Biedronki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie :)

no images were found

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress