Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Tydzień Sportu

 

  • Przedszkolaki w klubie fitness

Pierwszy dzień „Tygodnia Sportu 2016″ w Akademii, to ćwiczenia w klubie fitness pod okiem profesjonalnych trenerów. Serdeczne podziękowania dla pani Moniki Cholewińskiej z Klubu Fitness Balans za szybką rozgrzewkę, rozciągające ćwiczenia, wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków.

no images were found

  • Trening na orliku

Kolejny dzień „Tygodnia Sportu 2016″ minął na treningu na orliku w Końskich. Dziękujemy trenerom Grzegorzowi Kądzieli i Kamilowi Jastrząb z Akademii Piłkarskiej Końskie.

no images were found

  • Przedszkolaki na basenie

Kolejny sportowy dzień w ramach „Tygodnia sportowego 2016″ przedszkolaki spędziły na basenie. Wielka frajda i super zabawa na basenie zakończyły się spacerem i pysznymi lodami na świeżym powietrzu w parku.

no images were found

  • Podsumowanie Tygodnia Sportu w Akademii – wręczenie medali

Pod koniec Tygodnia Sportu w Akademii Przedszkolaka na placu przedszkolnym dzieci mogły wykazać się w ostatnich sportowych konkurencjach. Zwieńczeniem tygodniowych sportowych zmagań było podsumowanie ilości naklejek z kart sportowych każdego przedszkolaka, wręczenie medali pucharów i nagród. Nie było przegranych każdy przedszkolak otrzymał medal i gratulację od cioć. Gratulujemy przedszkolakom udziału w Tygodniu Sportu w Akademii!

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress