Jeśli ktoś szuka bezpiecznego miejsca dla swojego malucha w którym można liczyć na opiekę osób o dużych serduchach i lubiących swoją pracę, a ponadto przedszkolak może się rozwijać i nabywać nowych zdolności to Akademia jest właśnie takim miejsce. Bezpieczeństwo + dobra zabawa + fachowa opieka = AP

Kinga Ostrowska

Nasza przygoda z Akademią Przedszkolaka zaczęła się w 2010 roku, kiedy Liza miała 2 latka. Od tam tej pory nigdy nie pożałowałam, że moja córeczka trafiła właśnie tam. Miłe Ciocie otaczały ja taka troską jak w domu. Atmosfera która tam panuje jest tak przyjazna i rodzinna, że nie raz siedziałam w szatni, bo Lizka nie chciała wyjść. W tym roku zaczęłyśmy się przygotowywać do szkoły. Teraz po tym jak zmieniłyśmy miejsce zamieszkania i również przedszkole, to mam porównanie, jak wysoki poziom przygotowawczy ma Akademia. Bez porównania!!! Polecam każdemu tą pierwszą uczelnie dla dziecka. Wykwalifikowana Kadra, super opieka, czułe ciocie, miłe niespodzianki dla dzieci, 5 posiłków ( obecnie mamy 3 za które dodatkowo płacimy)… zalety które można wymieniać w nieskończoność. Liza cały czas wspomina swoje przedszkole. I jak tylko jesteśmy w okolicy odwiedzamy Akademię. Zawsze będę pamiętać jak dużo dało nam to wspaniałe Przedszkole. Polecam każdemu, bo dziecko będzie kochane tam tak samo jak przez Was drodzy Rodzice.

Mama Lizy

Moje dziecko od pół roku chodzi do szkoły podstawowej. Muszę przyznać, że miałem pewne obawy czy jako 6 latek poradzi sobie z każdym wyzwaniem jakie niesie szkoła. No ale dzisiaj wszystkie wątpliwości zniknęły. Adaś został przygotowany perfekcyjnie przez Ciocie w przedszkolu. Nie ma żadnych problemów z nauką. Prace domowe rozwiązuje w mgnieniu oka i nawet nie ma mowy o zajęciach wyrównawczych, na które niekiedy chodzą jego rówieśnicy. Uważam, że przedszkole jest bardzo kameralne. Atmosfera tam panująca przypomina domową. Synek zawsze chętnie tam zostawał, a często było również tak, że tata musiał dłłłuuugggooo w szatni czekać, aż Adaś skończy zabawę czy jakąś pracę i pójdziemy do domu. :). No i super sprawa kiedy odbierasz dzieciaczka, ciocia zawsze opowie co dzisiaj robił, jaki ma humor, jak się zachowywał co zjadł, czy byli na spacerku, czego mi teraz w szkole trochę brakuje . No i zawsze kiedy był jakikolwiek problem wychowawczy w domu, ciocia służyła radą i wsparciem. No i przyznam, że zawsze te rady pomagały :)) Dodatkowym atutem jest masa atrakcji, wyjazdów i przeróżnych zajęć fakultatywnych organizowanych przez Akademię jak: piłka, basen, tańce i wiele innych, których nie sposób tu wszystkich wymienić, w skrócie wszystko do prawidłowego rozwoju malucha. Cieszę się, że zaufaliśmy Akademii i dziękujemy Wam Ciocie za tak wspaniałą opiekę, rozwój i wychowanie Adasia. Zachęcam z całego serca wszystkich rodziców do zapisania swoich pociech do Akademii.

Tata Adasia

Jestem mamą 7-letniej Wiktorii i chociaż moja córka uczęszczała do Akademii jakiś czas temu postanowiłam napisać kilka zdań o tym przedszkolu dla rodziców którzy zastanawiają się gdzie posłać swojego malucha, ponieważ wg mnie jest to najlepsze przedszkole w Opocznie i okolicy. Szczerze polecam to przedszkole- Akademię Przedszkolaka moje córka bardzo często wspomina do dnia dzisiejszego. Przyjazna ,domowa atmosfera, indywidualne podejście do potrzeb dzieci, opieka przez profesjonalny personel, ciekawe i urozmaicone zajęcia w ciągu dnia, to wszystko sprawiło , że córka z wielką ochotą uczęszczała do przedszkola. W Akademii jest mnóstwo zajęć stymulujących wyobraźnię dziecka, jego myślenie, rozwijających pamięć. Byłam ogromnie zaskoczoną wiedza mojej córki zdobywaną często przez zabawę jak również przez częste spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. Akademia oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych .np język angielski, rytmika, zajęcia ruchowe, jak i kontakt ze specjalistami (logopeda, psycholog, terapeuta). Dzieci często wychodzą na świeże powietrze, na spacery, na plac zabaw. Codziennie byłam informowania o tym jak córka spędziła dzień w przedszkolu, nawet ile zjadła. I jeszcze monitoring- rewelacyjna sprawa. Pani Dyrektor działa bardzo prężnie, byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu i zaangażowania. Jest bardzo sympatyczną osobą i ma bardzo dobre relacje z rodzicami i z dziećmi. Jednym słowem polecam, nie dałabym Wiki do innego przedszkola!

Mama Wiktorii

Drodzy Rodzice,jeśli czytacie nasze opinie, prawdopodobnie zastanawiacie się nad wyborem przedszkola dla swoich pociech, a jak wiadomo, najlepszym źródłem informacji jesteśmy właśnie My- rodzice Przedszkolaków w Akademii Przedszkolaka.
Sama niedawno przeżywałam stres, jakim jest dla rodzica oddanie dziecka pod opiekę innych osób, obcych osób,
o których coś się usłyszało, coś przeczytało, ale tak do końca nie chce się wierzyć, że istnieje tak fajne Przedszkole, z tak fachową kadrą i tak bardzo nastawione na potrzeby naszych pociech. Wierzcie, że nasze opinie nie są „laurkami”, osobiście podpisuję się pod poprzednimi wypowiedziami, bo opisują zwyczajnie prawdę.
Już od początku można odczuć, że to nasze dzieci są tam „najważniejsze”- i tak się właśnie mają poczuć.
Nie zapomnę naszego zdziwienia, gdy na pierwszym spotkaniu, na które poszliśmy razem z córką, Ciocie najpierw przywitały się właśnie z nią, przedstawiły,
i zaprosiły do zwiedzenia Przedszkola. Była tak zafascynowana, że ciężko ją było namówić do wyjścia.
Ale Właścicielkom nie zależy tylko na zrobieniu dobrego „pierwszego wrażenia”- jestem pełna uznania, bo wciąż mnie zaskakują pomysłowością i zaangażowaniem.
W Akademii wciąż się coś dzieje (teatrzyki, wycieczki, ogniska, konkursy), praktycznie nie ma tygodnia bez niespodzianki. Dla nas bardzo ważny był również monitoring sal, zwłaszcza na początku, bo w każdej chwili można sprawdzić jak nasze dziecko sobie radzi.
Ale najważniejsze, ze nasze dzieciaki czują się tu po prostu dobrze, bo Ciocia weźmie za rękę gdy trudno się rozstać z mamą, przytuli gdy smutno, wymyśli coś ciekawego żeby czas szybciej upłynął, nawet posmaruje buźkę kremem z filtrem przed wyjściem na dwór
i dopilnuje żeby główka się nie nagrzała na słońcu
A tak naprawdę najbardziej szczerą recenzje wystawiają właśnie dzieci. Nasza córka po pewnym czasie sama poprosiła, żeby nie odbierać jej tak szybko
z Przedszkola…dla nas to najlepszy dowód, że wybraliśmy dla niej właściwe miejsce.

Mama Oliwii

Akademia Przedszkolaka – to przedszkole na pewno godne polecenia. Już na samym początku dało się poznać jako bezpieczne i ciepłe miejsce. Przedszkole dysponuje pięknymi, przestronnymi i bogato wyposażonymi salami, a nauczycielki to pełne empatii i serca, kompetentne młode osoby, które świetnie rozumieją potrzeby dziecka i wychodząc mu naprzeciw inicjują ciekawe zajęcia, stymulując rozwój poznawczy, fizyczny i emocjonalny. Pani Agnieszka, wychowawczyni mojego 5-cio letniego syna, jest osobą bardzo komunikatywną i bardzo zaangażowaną w sprawy edukacyjne i wychowawcze. Zna swoich podopiecznych bardzo dobrze, zawsze znajduje czas na indywidualne rozmowy z opiekunami i chętnie służy radami opartymi na wnikliwej obserwacji zachowań dziecka i zawodowym doświadczeniu. Stosuje też nowatorskie metody rozwijające twórczą postawę, pobudzające naturalną ciekawość świata i entuzjazm w jego poznawaniu a także inspirujące i rozwijające zdolności dzieci. Jej dobry kontakt z dziećmi przejawia się m.in. w tym, że zdobywa u nich autorytet i szacunek. Oddając dziecko w ręce pani Agnieszki, mam świadomość, że jest bezpieczne i każda niepokojąca sytuacja zostanie prawidłowo rozpoznana. Bardzo podoba mi się sposób funkcjonowania tego przedszkola i bez żadnych obaw zapisałam także tu swojego drugiego młodszego syna. Akademia ma niewątpliwie magię, która powoduje, że moje dzieci chętnie tu przychodzą, gdyż czują się lubiane, akceptowane i oczekiwane każdego dnia.

Mama Wiktora i Kornela

Akademia Przedszkolaka to przedszkole, do którego uczęszcza mój 3,5 letni syn. Kiedy zapisywaliśmy syna do akademii przyznam że miałam pewne obawy, przedszkole dopiero zaczynało swoją działalność i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Już po pierwszych dniach pobytu Michała w akademii przekonałam się że to był dobry wybór. Ciocie zajmowały się każdym maluszkiem, poświęcając mu dużo uwagi i cierpliwości, które szczególnie w tych pierwszych dniach w przedszkolu są dzieciom bardzo potrzebne. Rodzinna i ciepła atmosfera sprawiły, że moje dziecko bardzo szybko przyzwyczaiło się nowego otoczenia i z chęcią szło następnego dnia. W Akademii dzieci mają bardzo dobrą opiekę również specjalistów: logopedy, psychologa, często organizowane są indywidualne spotkania wychowawcy grupy z rodzicami, na których omawiane są bardzo uważnie różne zachowania naszych dzieci. Raz w miesiącu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dla dzieci (bale, występy, wycieczki). Przedszkole nastawione jest przede wszystkim na duży kontakt z rodzicami, wszelkie zmiany są najpierw dokładnie wspólnie przedyskutowane, każdy ma możliwość przedstawienia swojego zdania. W przedszkolu kładzie się również duży nacisk na stan zdrowia dzieci uczęszczających na zajęcia, egzekwowane są zaświadczenia od lekarzy, dzięki którym wiemy, że kadra robi wszystko, aby nasze dzieci miały jak najmniejszy kontakt z chorymi kolegami. Wszystkim, którzy jeszcze nie zdecydowali, do którego przedszkola zapisać swoje dziecko gorąco polecam AKADEMIĘ PRZEDSZKOLAKA.

Mama Michała

Chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat przedszkola „Akademia Przedszkolaka w Opocznie”. Jest to już trzecie przedszkole do którego uczęszcza moje dziecko, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie znają wszystkie dzieciaczki bardzo dobrze. Na moje pytanie jak moje dziecko rozwija się na tle grupy Pani Agnieszka poświęciła mi ok 0,5 godziny opowiadając jakie postępy robi mój maluch. Z taką postawą spotkałam się pierwszy raz. Kadra jest młoda energiczna co jest atutem ale i przede wszystkim posiada duże doświadczenie i profesjonalizm w prowadzeniu przedszkola. Wszystkie zajęcia plastyczne jak i manualne możemy oglądać po przyjściu do przedszkola – jak nasze dziecko sobie radzi i jakie postępy robi (mój synek nauczył się bardzo ładnie malować). Przychodzi pani psycholog która zna każde dziecko z imienia i nazwiska przygląda się dzieciom i rozwiązuje jakieś małe problemy na bieżąco. Są zajęcia z panią logopedą co rozwija nasze pociechy. Również kadra nie zapomina o nas rodzicach organizuje spotkania jak nam ułatwić wychowanie naszych pociech przy udziale psychologa i pedagoga byłam pod wrażeniem poruszanych tematów. Z czystym sercem polecam wszystkim rodzicom przedszkole „Akademia Przedszkolaka” które jest nastawione na profesjonalizm, małe grupy gdzie nasze dzieci czują się dobrze w wracają do domu wesołe.

Mama Kubusia

Jestem mamą 3,5 letniej Klaudii. Nasza przygoda z Akademią Przedszkolaka zmieniła całe życie naszej rodziny. Klaudia była dzieckiem bardzo nieśmiałym, zamkniętym na kontakt z osobami obcymi (nawet dziećmi). Nie chciała chodzić do przedszkola, ciągle płakała. Po kilku miesiącach uczęszczania do Akademii Przedszkolaka córka zaczęła się zmieniać. Zrobiła się bardziej otwarta, pewna siebie, a to właśnie dzięki pracy i cierpliwości wszystkich cioć. Traz Klaudia bardzo chętnie chodzi do Przedszkola, a kiedy wracamy często widzę uśmiech na jej twarzy. Moim zdaniem Akademia Przedszkolaka jest Przedszkolem, w którym dzieci czują się jak w domu.

Mama Klaudii

Moje refleksje na temat Akademii Przedszkolaka Podoba mi się to, w jaki sposób przedszkole funkcjonuje. Przede wszystkim to, że posiada elastyczne godziny otwarcia. I nie jest to „przechowalnia”, jak to nazywają niektórzy, lecz przedszkole które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dzieci otoczone są opieką specjalistów (logopeda, psycholog, terapeuta), którzy maluchom w tym wieku są szczególnie potrzebni. Mimo, że moje dziecko ma problem z mową i nie jest w stanie samo opowiedzieć jak minął dzień w przedszkolu, ja jestem pewna że czuje się tu dobrze i bezpiecznie. Kadra jest przemiła, panie udzielają wyczerpujących informacji każdego dnia, o tym co dzieci robią na zajęciach. Wszystkie prace plastyczne wyeksponowane są na wystawie, rodzice mogą podziwiać wytwory swoich pociech. Na pytanie , czy jestem zadowolona, że moje dziecko chodzi do Akademii Przedszkolaka – odpowiadam – Tak jestem zadowolona i moje dziecko chętnie tu przychodzi.

Mama Bartka

Nie zmam przedszkola jako takiego, ale znam jej założycielkę. Pani Agnieszka pierwsze kroki stawiała w Warszawie w naszym przedszkolu @akademiamaluchów i pozostawiła po sobie same pozytywne wspomnienia. Od dłuższego czasu śledzę jej poczynania i sadząc po opiniach to mocno rozwinęła skrzydła. Chcę powiedzieć jedno – BRAWO Agnieszko, BRAWO Akademia, BRAWO !!!!

 

Polecam z całego serducha, cudowne, cierpliwie ciocie, mnóstwo atrakcji, dzieciaki z pewnością nie mają czasu na nudę.

Dominika Wilk

***** Polecam

Ewa Gosławska

Wiem że bardzo zaangażowane Panie( Ciocie) w rozwijanie różnych zainteresowań u dzieci a także cierpliwe… a to chyba ważne przy maluchach.

Jadwiga Bonkowska Zd KLuska

Pełen profesjonalizm. Najlepsze Przedszkole w Opocznie!

Konrad Indrychowski

Najlepsze:-) polecam.

Gosia Hejda