Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Szkolimy się w Akademii :)

W dniu 6 maja 2017r. w Akademii Przedszkolaka w Opocznie odbyły się warsztaty plastyczno-muzyczne dla nauczycieli nauczania zintegrowanego i wychowania przedszkolnego, organizatorów czasu wolnego, opiekunów kolonii, animatorów grup wielopokoleniowych, pracowników kulturalno- oświatowych. Cała kadra Akademii Opoczno i Końskie brała w nich udział. Warsztaty pod nazwą: PIK- Pięknie I Kolorowo prowadziła pani Katarzyna Makarewicz- instruktorka Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Klanza. W naszych warsztatach brało udział wielu ciekawych ludzi, którzy wspaniale się bawili- poznając zabawy, konkursy, tańce i dekoracje na różne imprezy, które wniosły wiele inspiracji w przyszłe działania. Czekamy na kolejne warsztaty KLANZA!

przedszkole-opoczno-konskie-akademia-przedszkolaka008 przedszkole-opoczno-konskie-akademia-przedszkolaka009

 

 

 

 

 

 

Zapisz


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress