Harmonogram dnia „Klasa 0”

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30-8.00  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone
8:00-8.30 Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe.  Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe.
8.30-9.10  Przygotowanie do śniadania. Śniadanie. Przygotowanie do śniadania. Śniadanie.  Przygotowanie do śniadania. Śniadanie. Przygotowanie do śniadania. Śniadanie. Przygotowanie do śniadania. Śniadanie.
9.10-10.00  Zabawy z językiem angielskim. 9.00-9.30 Zajęcia dydaktyczne (ed.matematyczna, plastyczna)  9.00-9.30 Zajęcia logopedyczne.

9.30-10.00 Religia

Zajęcia dydaktyczne (ed.matematyczna, techniczna) Zajęcia dydaktyczne (ed.językowa, ed.techniczna)
10.00-10.30 Zajęcia dydaktyczne (ed.przyrodnicza, językowa)  Rytmika. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań Rytmika. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań
10.30-11.00   Zajęcia na basenie

Przygotowanie do obiadu –zupa

Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań  Zabawy z językiem angielskim. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań Zabawy z językiem angielskim.
11.00-11.30  Przygotowanie do obiadu –zupa Przygotowanie do obiadu –zupa Przygotowanie do obiadu –zupa Przygotowanie do obiadu –zupa
11.30-12.00  Spacer/zabawy  ruchowe na świeżym powietrzu  Zajęcia dydaktyczne.(ed.językowa, teatralna Spacer/zabawy  ruchowe na świeżym powietrzu Zajęcia kulinarne.
12.00-12.45  Spacer/zabawy  ruchowe na świeżym powietrzu
12.45-13.30 Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań 13.00-13.30 Zabawy z językiem angielskim.  Spacer/zabawy  ruchowe na świeżym powietrzu  Zabawy z językiem angielskim
13.30-14.10 Zabawy z językiem francuskim. Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie.  Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie.
14.10-14.40 Przygotowanie do obiadu – II danie.  Poobiedni relaks. Poobiedni relaks. Poobiedni relaks.  Poobiedni relaks.
 14.40-15.10  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Zajęcia dodatkowe-szachy I gr. 14.30 II gr. 15.00  Zajęcia dodatkowe-taniec Gimnastyka korekcyjna.  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.
 Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań.
15.10-15.50  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań.  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań.
16.30-17.20  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali
17.20-18.00 Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja.  Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja.