Harmonogram dnia „Grupa Rybki”rybki

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30- 8.00 Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone  Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone
8:00-8.20  Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe.  Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe.  Zabawy ruchowe.
8.20- 9.00 Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów  Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów
9.00 – 9.30 Zajęcia dydaktyczne.(ed.przyrodnicza, plastyczna) Zajęcia dydaktyczne (ed.tetralna, językowa) Zajęcia dydaktyczne (ed. matematyczna)  Zajęcia dydaktyczne (ed. jęzkowa, plastyczna) Zajęcia dydaktyczne (ed. matematyczna, techniczna)
9.30 –10.00  Zabawy z językiem angielskim. Rytmika. Zajęcia logopedyczne. Rytmika.  Zabawy z językiem angielskim.
10.50-11.30  Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa.
11.30-13.15 Poobiedni relaks- leżakowanie/ zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Zabawy z językiem angielskim 11.30-12.00 Zabawy z językiem angielskim 11.30-12.00 Zajęcia kulinarne 11.30-12.00 Poobiedni relaks- leżakowanie/ Zabawy swobodne.
 Poobiedni relaks- leżakowanie/ Zabawy swobodne. Poobiedni relaks- leżakowanie/ Zabawy swobodne. Poobiedni relaks- leżakowanie/ Zabawy swobodne.
13.15-14.00  Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie.  Przygotowanie do obiadu – II danie.
14.00-14.30  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali  Zabawy z językiem angielskim.  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali
14.30-15.00  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.  Zajęcia dodatkowe- taniec  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.
15.00-15.45 Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali lub na powietrzu.  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali lub na powietrzu.  Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali lub na powietrzu.  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań dzieci w  sali lub na powietrzu.
16.30-17.15  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.  Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.
17.15-18.00  Przygotowanie do posiłku – kolacja.  Przygotowanie do posiłku – kolacja.  Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja.  Przygotowanie do posiłku – kolacja.