Programy Edukacyjne w Akademii- rok przedszkolny 2016/2017

Little Ant’s Adventureslogo-little-ant

Projekt wspomagający naukę języka angielskiego w przedszkolu. Little Ant’s Adventures to wspólna nazwa dla pięciu małych projektów, które będą realizowane w naszym przedszkolu. Pierwszy z nich to Little Ant in Space, który grupa „Klasa 0″ już zrealizowała. Projekty będziemy realizować do 19 czerwca 2017r.

ikona-little-ant-at-the-zoo

ikona-little-ant-in-space

ikona-little-ant-under-the-water

„Śniadanie Daje Moc”