Konkursy zewnętrzne- rok przedszkolny 2015/2016

Występ przedszkolaków na Pikniku z Trójką

Serdecznie gratulujemy występu!

Konkurs plastyczny „Moja rodzina żyje zdrowo – pokonaj cukrzycę 2016” w MDK w Opocznie

Serdecznie gratulujemy! naszym przedszkolakom zdobycia nagród w I kategorii przedszkole + kl. „0”, spośród nadesłanych 53 prac znaleźli się wśród 14 laureatów: Nikodem G., Paulinka M. oraz Zuzia W., która zdobyła dodatkową nagrodę w postaci umieszczenia jej pracy na dyplomach konkursowych.

Opiekun: Dorota Kurzyk

IX Bajeczne Spotkania o Złote Pióro Znanych i Lubianych Pisarzy w MDK Opoczno – konkurs recytatorski

Spośród ponad 40 recytatorów w kategorii przedszkola + kl.0 nasze przedszkolaki z grupy „Klasa 0″ zdobyli II miejsce- Antoni S. recytując wiersz Dagny Ślepowrońskiej pt. „Nocny Marek” i wyróżnienie- Gabriel B. recytując wiersz Agnieszki Frączak pt. „Ślimak”

Każdy z laureatów otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową w postaci książki. Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Dorota Kurzyk

wyniki konkursu recytatorskiego o Złote Pióro MDK w Opocznie

pobierz film recytacja Antosia S.

pobierz film recytacja Gabriela B.

Konkurs piosenki anglojęzycznej dla dzieci „My Little Song” w Szkole Podstawowej nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego

W środę 10 lutego 2016r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Opocznie odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej. Nasze przedszkolaki: Paulinka M., Jaś K., Tymoteusz K. oraz Julia B. zaprezentowały piosenkę pod tytułem „I’m a Little Teapot” i zdobyły I miejsce. Serdecznie Gratulujemy! W czwartek pani dyrektor Agnieszka Klimek pogratulowała zwycięzcom oraz wręczyła przedszkolakom dyplomy.

Opiekunowie: Dorota Kurzyk, Michał Bociek

pobierz film: I’m Litte Teapot

obejrzyj film:  I’m Litte Teapot

pobierz zdjęcia

Festiwal kolęd pt. „Hej kolęda, kolęda”

dyplom-dla-akademii-przedszkolaka

Opiekunowie: Dorota Kurzyk – grupa „Klasa 0″

pobierz zdjęcia

Konkurs plastyczny „Mikołaj jak w Banku”

Konkurs pt. „Mikołaj jak w banku” organizowany przez Bank WBK oddział w Opocznie.

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród.

XIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Radom 2015 -eliminacje rejonowe w MDK w Opoczniedyplom-przeglad-koled-radom2015

„Żabki” z Akademii Przedszkolaka wzięły udział w przesłuchaniach XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”, które odbyły się 11 grudnia 2015 r. w MDK Opoczno.

Opiekunowie: Dorota Kurzyk – grupa „Klasa 0″

Michał Bociek- nauczyciel rytmiki

wejdź i zobacz film

IX Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” organizowany przez MDK w OpocznieBarwy_jesieni_-_plakat

IX edycja konkursu plastycznego pod nazwą „Barwy Jesieni” organizowany przez MDK w Opocznie. Głównym celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci, a także uwrażliwienie na piękno naturalnych barw, które oferuje nam jesień. Wystawa i podsumowanie konkursu odbędą się 27.10.2015 r. o godz. 11.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Od godz. 11.00 do 14.00 odbędą się otwarte warsztaty plastyczne dla uczestników i opiekunów konkursu.

Opiekunowie konkursu: Dorota Kurzyk – grupa „Klasa 0″

Joanna Czarnecka- grupa „Jeżyki”

Nasi laureaci: Julia B., Aleksander G. z zerówki oraz Aleksander K. z grupy „Jeżyki” gratulujemy I miejsca!
Serdeczne podziękowania kierujemy dla dla cioci Asi i cioci Doroty nauczycielek grupy „Jeżyki” i „Klasa 0″.

Dzieci oraz nauczyciele otrzymali piękne dyplomy, nasi laureaci I miejsca otrzymali również miesięczne karnety na zajęcia plastyczne oraz warsztaty w MDK w Opocznie.

pobierz zdjęcia

Nasza mała delegacja z Akademii: Lenka, Hubercik, Wiktoria i Piotruś na scenie MDK 3 grudnia 2015r. odebrali dyplomy, słodkości i gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu z Akademii od instruktorki warsztatów plastycznych Lidii Stanek oraz dyrektora MDK Zdzisława Miękusa. GRATULUJEMY!