Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Konkursy zewnętrzne naszych podopiecznych – rok przedszkolny 2013/2014

 

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony traktor” organizowany przez Premium Trade w Kozeninie

Każda grupa wykonała plakat przedstawiający „Mój wymarzony traktor”. Przedszkolaki otrzymały gratulacje, nagrodę oraz słodkości :)

no images were found

Ogólnopolski Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki” pod patronatem Burmistrza Opoczna Jana Wieruszewskiego

Przedszkolaki trenujące w Akademii z instruktorką tańca Beatą Będerz otrzymały na festiwalu wyróżnienie w kategorii inne formy. Serdecznie gratulujemy!

no images were found

 

Jestem eko- jestem trendy „II Festiwal Piosenki Ekologicznej”

Gratulujemy naszym „Jeżykowym” uczestniczkom pięknego występu i zajęcia I miejsca!

no images were found

 

Dziecięcy Festiwal „O ZŁOTĄ NUTKĘ KUBUSIA PUCHATKA” pt. „Uśmiech wiosny”- organizowany przez Przedszkole Kubusia Puchatka w Opocznie

Nasza Akademia wzięła udział w II cz. Festiwalu „O ZŁOTĄ NUTKĘ KUBUSIA PUCHATKA” pt.: „Uśmiech Wiosny” organizowanym przez Przedszkole Kubusia Puchatka. Reprezentowali nas: Oskar 6 lat, który wykonał utwór pt.: „Słoneczko Nasze” w wersji rockowej, Ula i Julia- 4 lata wykonały utwór pt.: „Wiosna biega po łące” oraz nasza najmłodsza uczestniczka Zuzia- 3 lata, wykonała utwór pt.: „Bal na łące” i zdobyła w swojej kategorii wiekowej 1 miejsce! Serdecznie gratulujemy uczestnikom! Przedszkolaki zdobyli nagrody oraz dyplom za uczestnictwo, nie obyło się też bez słodkich nagród od dyrekcji Akademii :)

no images were found

 

Konkurs plastyczny „Choinka z Mrówką” – organizowany przez PSB Mrówka Opoczno

wejdź i zobacz: www.facebook.com/AkademiaPrzedszkolaka.Opoczno/media

W konkursie plastycznym wzięły udział wszystkie grupy wiekowe przedszkolaków. Kartki świąteczne przedszkolaków biorących udział w konkursie plastycznym „Choinka z Mrówką” można było zobaczyć na wystawie w Sklepie Mrówka w Opocznie. 23 grudnia w Akademii Przedszkolaka zagościli Pluszowa Mrówka wraz z Mikołajem i jego pomocnikami by rozstrzygnąć konkurs plastyczny i wręczyć piękne prezenty zwycięzcom. Prace wyróżnione w grupie starszaków-„Żabki” to prace: Wiktora M. Oskara M. Filipa S. w grupie „Jeżyki” Nikoli R. Maćka B. Mai B., w grupie najmłodszej – „Rybki” Lizy G. Antosia S. Kuby K. Wszystkie dzieci dostały od Mikołaja kosz z upominkami i słodkościami, nawet grzeczne ciocie otrzymały od Mikołaja smaczne łakocie. Dzieci w podziękowaniu za odwiedziny wręczyły Naszym Gościom drobny upominek :)

konkurs plastyczny "choinka z Mrowka" - Akademia Przedszkolaka Opoczno

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress