Konkursy zewnętrzne naszych Podopiecznych             rok przedszkolny 2012/2013

Konkurs plastyczny „Bukiet dla mamy” organizowany przez MDK w Opocznie.

wejdź i zobacz: www.mdkopoczno.pl

• Uczestnicy i laureat konkursu „Bukiet dla mamy” organizowanego przez MDK w Opocznie.

wejdź i zobacz: www.mdkopoczno.pl

• W Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się VI Konkurs Recytatorski „Bajeczne spotkania o Złote Pióro Znanych i Lubianych Pisarzy”. Dzieci z Akademii Przedszkolaka uczestniczyły w konkursie recytatorskim oraz zostały wyróżnione za udział. Serdecznie gratulujemy!

Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki”.

wejdź i zobacz: www.facebook.com/AkademiaPrzedszkolaka.Opoczno/film

• Przedszkolaki uczestniczyły w Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki”. Zajęły 3 miejsce w Formacjach Przedszkolaków oraz otrzymały medale, które osobiście wręczył Burmistrz i Starosta Miasta Opoczna. Gratulacje młodzi tancerze! :)