Akcje społeczne w Akademii

• Szlachetna Paczka

W ramach Akcji Szlachetna Paczka dzieci z przedszkola wraz z rodzicami wzięli udział w zbiórce niezbędnych artykułów, żywności, środków czystości dla potrzebującej rodziny. Zebrane produkty zapakowaliśmy w wielkie paczki i przewieźliśmy je do ZSS nr1 w Opocznie, gdzie odbył się Finał Szlachetnej Paczki, zebrane produkty zostały przekazane wybranej rodzinie. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w przygotowaniach do wielkiego finału i pięknie przystroiły swoją choinkę :) Dziękujemy bardzo wszystkim a szczególnie rodzicom dzieci uczęszczających do Akademii Przedszkolaka, którzy pomogli przygotować i w tym roku wspaniałą paczkę! :).

Zbiórka trwa! a paczka już pełna :)

Tak jak każdego roku, w ten przedświąteczny czas przedszkolaki z Akademii Przedszkolaka wspierają Szlachetną Paczkę w przygotowaniu paczek dla potrzebujących rodzin. W naszym przedszkolu w dniach od 28.11. do 07.12 prowadzimy zbiórkę dla rodziny potrzebującej: materiały szkolne, środki czystości, żywność trwałą. Szczegóły na naszym plakacie oraz w biurze naszego przedszkola. Pomagajmy, pomagajmy! Innym coś od siebie dajmy! :)

szlachetna-paczka-ap-opoczno

pobierz film

• Paczka dla psiaczka

27 października Jeżyki odwiedziły pieski w schronisku w Rożannej. Nie straszny był nam nawet deszcz ! Dostarczyliśmy paczkę pełną smakołyków dla psiaczków:-)

dzen-kundelka-zbiorka-na-psiaki-ap-opoczno

W piątek 27 października dzieci z grupy Jeżyki wybiorą się do schroniska w Różannej by pozostawić psiakom pożywną paczkę :)

paczka-dla-psiaczka-ap-opoczno

• Szlachetna Paczka- finał 10 grudnia 2016 w ZSS nr 1 w Opocznie

szlachetna-paczka-akademia-przedszkolaka-opocnzo

dziekujemy-za-szlachetna-paczke-ap-opoczno

szlachetna-paczka-ap-opoczno

• Dekorujemy drzewko na finał Szlachetnej Paczki- 9 grudnia 2016

dekoracja-drzewka-ap-opoczno-szlachetna-paczka-zss-nr1-w-opocznie

no images were found

• Paczka dla psiaczka – akcja trwa od 1-21 grudnia 2016r.

paczka-dla-psiaczka-akademia-przedszkolaka-opoczno

Odwiedziny w schronisku.

no images were found

• Wkręć się w pomaganie! – Akcja trwa cały rok (do 30.06.2016r.)Wkręć się w pomaganieprzedszkole-opoczno-akademia-przedszkolaka001

akacja-charytatywna-wkrec-sie-w-pomaganie-akademia-przedszkolaka-opoczno2016-02-19

DZIĘKUJEMY, JESTEŚCIE WIELCY!!!
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich tych którzy przyczynili się do zebranej ilości nakrętek a w szczególności do grona pedagogicznego oraz rodziców i dzieci uczęszczających do Akademii Przedszkolaka w Opocznie i Końskich.
Jednocześnie nadmieniamy, że akcja trwa do końca czerwca 2016r. więc jeszcze i Ty zdążysz „Wkręcić się w pomaganie” :)

wkrec-sie-w-pomaganie

2015-12-01

• Dzieci – Dzieciom – Akcja zakończona

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz ciociom za hojne dary, dzięki którym mogliśmy przygotować duuuże paczki  :)

To była wspaniała zabawa z okazji Dnia Dziecka! Dziękujemy Naszym gościom za przybycie! :)

• Zbiórka makulatury dla Piotrusia- Akacja zakończona.
  • Mikołajki w Mroczkowie Gościnnym- Akcja zakończona

Dziękujemy Wszystkim Świętym Mikołajom o dużych sercach za zaangażowanie w Naszą akcję charytatywną. Zebraliśmy niebywale dużą ilość pięknych prezentów dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym. W czwartek (12grudnia 2013 r.)  o godz. 14.00 ciocie wspólnie z dziećmi z grupy „Żabki” wybiorą się do Mroczkowa Gościnnego by przekazać dzieciom prezenty. To dzięki Wam „Wszyscy Jesteśmy Świętymi Mikołajami”! :)

•  Zamieniamy makulaturę na witaminy- Akacja zakończona
Makulatura dla Piotrusia- początek akcji