Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Festiwal Szachowy 2017

W niedzielę 22 października 2017 r. w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. S.Żeromskiego, ul Żeromskiego 3 w Opocznie odbył się Festiwal Szachowy, którego współorganizatorem było nasze przedszkole Akademia Przedszkolaka.
W turnieju wzięli udział dzieci, młodzież, dorośli, amatorzy i profesjonaliści z całej Polski. Nasze zdolne przedszkolaki również wzięły udział w Festiwalu: Patryk J. uczęszczający do Akademii Przedszkolaka w Opocznie zdobył puchar oraz tytuł najlepszego szachisty najmłodszej grupie wiekowej 6 lat powiatu opoczyńskiego, Wiktoria W. oraz Izabela G. uczęszczające do Akademii Przedszkolaka w Końskich zdobyłyby medale oraz tytuł najlepszego szachisty Akademii Przedszkolaka. Wszyscy również otrzymali nagrody. Wszystkim graczom tym małym i dużym serdecznie gratulujemy a przede wszystkim gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków :). Serdeczne podziękowania składamy również naszemu instruktorowi szachowemu Marianowi Kozłowskiemu za przygotowanie naszych przedszkolaków do Festiwalu oraz za sprawną jego organizację.
Nasze przedszkole gorąco wspiera wszelkie inicjatywy szachowe. Ta gra uczy logicznego i strategicznego myślenia już od najmłodszych lat dlatego nasze przedszkolaki biorą udział w cotygodniowych zajęciach szachowych, które odbywają się w naszej Akademii Przedszkolaka. Podsumowanie rocznych ćwiczeń i umiejętności przedszkolaków znajduje w corocznym Turnieju Szachowym organizowanym przez Akademię Przedszkolaka. Mamy nadzieję, że przed nami wiele takich wspaniałych inicjatyw.

pobierz zdjęcia

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress