Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Cała Polska Czyta Dzieciom

 

  •  W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu mama Poli z grupy Rybki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji i serdecznie zapraszamy ponownie!

  • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu siostra Amelki Sz. z grupy Rybki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji i serdecznie zapraszamy ponownie!

  • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu mama naszych przedszkolaków Tomaszka i Krzysia z grupy Rybki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji i serdecznie zapraszamy ponownie!

  • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu mama naszych przedszkolaków Tymoteuszka z grupy Klasa 0, Kornelka i Ksawerego z grupy Rybki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji i serdecznie zapraszamy ponownie! :)

  • W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, tata Antoniego przeczytał przedszkolakom bajki. Zarówno dzieci, jak i ciocie były zachwycone. Dziękujemy i zapraszamy również innych rodziców do wspólnego czytania bajek!

  • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu mama naszej Elizki z grupy Jeżyki czytała dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji w naszej Akademii i zapraszamy ponownie!

  • W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, dziadek Elizy przeczytał przedszkolakom dwie bajki. Zarówno dzieci, jak i ciocie były zachwycone. Dziękujemy dziadkowi Elizy i zapraszamy również innych rodziców do wspólnego czytania bajek :)

  • W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” realizowanej w naszym przedszkolu tata naszych przedszkolaków Jakuba i Antoniego z grup Klasa O i Jeżyki czytał dzieciom bajki. Dziękujemy za włączenie się do akcji w naszej Akademii i zapraszamy ponownie!

no images were found

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress