Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Zajęcia dydaktyczne

  • Angielska przygoda

„Jeżyki” przeżyły angielską przygodę. Najpierw obejrzały polsko-angielski teatrzyk w którym zobaczyły najciekawsze atrakcje Londynu- Big Ben oraz London Eye. Zobaczyły także czerwony piętrowy autobus, czarną taksówkę, spotkały strażnika królowej przed pałacem Buckingham. „Jeżyki” miały również okazję poznać angielskie zwyczaje, wypić prawdziwa angielską herbatkę z mlekiem, spróbować angielskiego śniadania oraz tosty. Wszystkim bardzo podobała się ta angielska przygoda. Na pamiątkę tej „wyprawy” dzieci wykonały miniaturki strażników królowej oraz angielską budkę telefoniczną w której można było się schować :)

no images were found

  • Wizyta w sklepie elektronicznym

We wtorek grupa „Jeżyki” odwiedziła sklep Media Expert w Opocznie w którym mogła obejrzeć różne urządzenia elektroniczne. W sklepie udało nam się odnaleźć pralki, lodówki, odkurzacze, suszarki, tostery, zamrażarki, telewizory i wiele innych ciekawych urządzeń. Mieliśmy również okazję poznać nowinki technologiczne: smartwatche i nowoczesne telefony. Pracownicy sklepu wyjaśnili nam jak działają te urządzenia, a także zwrócili uwagę jak bezpiecznie z nich korzystać za co serdecznie im dziękujemy! :)

no images were found

  • Wizyta u okulisty

W ramach zajęć dydaktycznych „Nasze zmysły” Jeżyki wybrały się do zakładu optycznego. Podczas wizyty dzieci spotkały się z panią doktor- okulistką, która wytłumaczyła jak należy dbać o nasz bardzo ważny narząd receptorowy- oczy, oraz pokazała jak się je bada, sprawdziła także każdemu dziecku czy ma dobry wzrok. Mieliśmy również okazję obejrzeć i przymierzyć okulary :) Dziękujemy serdecznie właścicielowi Zakładu Optycznego za zaproszenie i miłe przyjęcie :)

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress