Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Wielkanoc w Akademii

  • Jajeczko w Akademii

no images were found

  • Wielkanocny Kiermasz w grupie „Jeżyki”

W środę 23 marca w naszej Akademii w grupie „Jeżyki” odbył się Kiermasz Koszyczków Wielkanocnych samodzielnie zrobionych przez dzieci. Kiermasz poprzedzony był prześmiesznym przedstawieniem dzieci pt. „Awantura o jajka”. Na koniec ciocia wraz z panią dyrektor złożyły życzenia wielkanocne i wszyscy podzielili się świątecznym jajeczkiem. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie, udział w kiermaszu wspaniały humor i hojność. Zebrane fundusze zostaną przekazane na spektakl teatralny dla dzieci.

no images were found

  • Wielkanocna Licytacja w grupie „Klasa 0″

We wtorek 22 marca w naszej Akademii w grupie starszaków odbyła się nietuzinkowa Wielkanocna Licytacja z udziałem rodziców. Licytację poprzedził spektakl teatralny przygotowany przez dzieci pt. „Wielkanocna Bajeczka”. Rodzice mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze, były bilety wstępu, wyznaczone miejsca siedzące i stojące, każdy musiał wyciszyć telefon, zachować ciszę podczas występu oraz nie spożywać posiłków :). Po wspaniałym spektaklu przenieśliśmy się w emocjonujący świat licytacji. Wykonane samodzielnie przez dzieci 25 ozdób wielkanocnych rozeszły się jak świeże bułeczki :). Niekiedy emocje sięgały zenitu, ozdoby świąteczne trafiały do nabywców za nie lada małe kwoty. Na koniec ciocie wraz z panią dyrektor złożyły życzenia wielkanocne i wszyscy podzielili się świątecznym jajeczkiem. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie, udział w licytacji wspaniały humor i hojność. Zebrane fundusze zostaną przekazane na spektakl teatralny dla dzieci. Szczęśliwym nabywcom pięknych ozdób Wielkanocnych serdecznie gratulujemy!

no images were found

  • „Easter Egg Hunt” – Poszukiwanie Wielkanocnych Jajek w grupie „Rybki”

Zwyczaj poszukiwania jajek od zajączka wielkanocnego przywędrował do Polski z Europy Zachodniej, a dokładniej z Niemiec. „Easter Egg Hunt” tą zabawą rozpoczęły się tegoroczne wielkanocne warsztaty grupy „Rybek z rodzicami w Akademii. Przedszkolaki wyruszyły wraz z rodzicami na poszukiwania jajek ukrytych w przedszkolu przez zajączka wielkanocnego. Dzieci podczas warsztatów mogły wykazać się znajomością zawartości wielkanocnego koszyka i poznać jej symbolikę, która jest ściśle związana z tradycją nadchodzących świąt. Na koniec Kiermasz Wielkanocnych Koszyczków zrobionych przez dzieci. Zebrane fundusze z Kiermaszu grupa przeznaczy na spektakl o Kubusiu Puchatku. Dziękujemy Rodzicom za udział w warsztatach, za mile i wesoło spędzony czas a także za hojność :)

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress