Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Bal Karnawałowy

„W Akademii wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w Karnawale! :)”

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Jak co roku dzieci z Akademii Przedszkolaka i ich rodzice bawili się na hucznym balu karnawałowym, sale przedszkolne zamieniły się w magiczne miejsce, wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Tegoroczne „Spotkanie bajek” zaowocowało w pojawienie się kolorowych bajkowych postaci. Dzieci, rodzice i ciocie przebrani byli za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, biedronki, rycerzy, piratów, Czerwonego Kapturka, Spider-Mana, Dzwoneczka, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję zaproszona była grupa muzyczną, która zachęcała wszystkich do tańca, zabaw, konkursów i układów tanecznych do znanych hitów muzycznych, przygotowanych specjalnie na tą okazję. Dzieci świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi rodzicami, dziadkami i ciociami z przedszkola. W trakcie karnawałowych szaleństw można było również chwilę odpocząć i posilić się przygotowanym w osobnej sali zdrowym i nieco słodkim poczęstunkiem. Zwieńczeniem karnawałowej imprezy był wybór króla i królowej balu. Przebrani rodzice biorący udział w konkursie musieli się odpowiednio zaprezentować publiczności. Królową tegorocznego balu została Kotka-mama Tymoteusza oraz Zebra- tata Elizki.
Dziękujemy rodzicom za wspaniałą zabawę i zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów dla siebie i swoich pociech.

 

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress