Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Zajęcia dydaktycznezabkabeztla

 

  • Wizyta „Żabek” w schronisku dla zwierząt w Różannie

W ramach programu „Bezpieczne przedszkole” w którym uczestniczymy grupa Żabki odwiedziła schronisko dla zwierząt w Różannie. Celem wizyty było uwrażliwienie dzieci na cierpienie zwierząt oraz uświadomienie konieczności niesienia im pomocy a jednocześnie omówienie z przedszkolakami zagrożeń płynących z ich świata kierującego się instynktem. Realizując cele przeprowadzona została pogadanka z dziećmi oraz zbiórka suchej karmy dla psów, którą dzieci przekazały opiekunowi schroniska.

no images were found

  • W Miejskiej Bibliotece w Opocznie…książeczki- zabawki

W książeczce płynie rzeczka, w książeczce szumi las…” i wiele innych niespodzianek czekało na Żabki w książeczkach-zabawkach o których opowiadały panie z Biblioteki Miejskiej w Opocznie. Jedne były mięciutkie do przytulania inne foliowe do pływania, były też malutkie książeczki, ogromne księgi, magiczne, ruchome, grające, i liczące. Panie opowiedziały dzieciom o tym jak należy dbać o książkę i podarowały przedszkolakom zakładki do ich podręczników. Żabki też miały dla Pań niespodziankę….obchodzony tego dnia w Akademii Dzień Optymisty był okazją do poczęstowania ich cukiereczkiem ze złotą myślą. Pięknie dziękujemy za to spotkanie! już nie możemy doczekać się następnego! :)

no images were found

  • W warzywniaku…

W warzywniaku w dzień październikowy dzieci warzyw podsłuchały rozmowy. Kalarepka powiedziała, że rzepka jest krzepka i dodała, że burak czerwony poszukuje od jakiegoś czasu żony. Ale nie tylko tego dowiedziały się przedszkolaki wybierając się do pobliskiego warzywniaka. Teraz już każdy chłopiec i każda dziewczynka będą pamiętały, ze warzywa trzeba jeść bo są nie tylko ładne i kolorowe ale przede wszystkim smaczne i zdrowe.

no images were found

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress