Cykl zajęć popołudniowych- „Moje hobby”

 Hobby Igora

Igor artystą chyba zostanie, bo uwielbia kolorowanie i malowanie.                                                  Farby i swoje prace nam pokazał, świetną zabawę nam dał.

no images were found

 Hobby Klaudii

Klaudia o małych konikach dzisiaj nam opowiadała.

Swoją kolorową mini kolekcję pokazywała.

Wszystkim nam się podobało.

Nawet chłopcom – jak się okazało.

no images were found

 Hobby Julii B.

Hobby Julii B. to kolekcjonowanie. Zbiera ona bajkowe kucyki oraz różnokształtne kamyki. Z uśmiechem nam o nich opowiadała, każdemu obejrzeć i dotknąć je dała. Wesołe i uśmiechnięte minki mieli chłopcy i cieszyły się bardzo dziewczynki. Kucyki były różowe a kamyki wyjątkowe!

no images were found

 Hobby Kuby

Hobby Kuby to piłka nożna i koszykowa. Kuba zapoznał nas z zasadami i regułami obu gier, po czym podzielił nas na zespoły i mieliśmy okazje w nie zagrać. Kuba zorganizował konkurs na „Króla Strzelców”, podczas którego wszyscy mieli okazję wykazać się umiejętnościami strzelania do bramki, jak to powiedział Kuba „nie z czuba tylko z boku” 🙂

no images were found

 Hobby Wiktora

Wiktor to kolekcjoner ciekawych figurek „Heero factory”. Zaprezentował nam swoich bohaterów, opowiedział historię, o ty jak to się stało, że je zbiera. Zorganizował konkurs na „Skonstruowanie najciekawszej figury”- chłopcy kontra dziewczynki.

no images were found

 Hobby Michała

Michała plecak czerwony skrył w sobie świat dziki i nieoswojony, były w nim duże słonie, kolorowe ptaki i inne dzikie zwierzaki. Na koniec każdy zrobił z papieru zwierzaka, to dopiero dla naszych Rybek była draka!

no images were found

 Hobby Patryka

Patryk to zapalony kucharz . Zaserwował nam wszystkim pyszne dania z własnej książki  kucharskiej. Jako wzorowy przedszkolak nie zapomniał o zasadzie „ najpierw coś zdrowego później coś słodkiego” . Dzięki niemu wykonaliśmy i spróbowaliśmy jak smakuje bananowy koktajl z nutką cynamonu oraz słodkie medaliony uśmiechu. Było bardzo smacznie i zabawnie.

no images were found

 Hobby Iny

Ina nauczyła nas swojego ulubionego tańca i piosenki, wszyscy w rytm Kaczki Dziwaczki tańczyliśmy stworzony przez Inę układ taneczny.

no images were found

 Hobby Miłosza

Z ciekawością i niezwykłym zainteresowaniem słuchaliśmy o hobby Miłosza, Który przygotował zajęcia o znakach drogowych. Dowiedzieliśmy się co one oznaczają i dlaczego mają takie barwy. Każdy z przedszkolaków wykonał własny znak drogowy według wskazówek Miłosza.

no images were found