Ruszyły Koła zainteresowań

Drodzy Rodzice !!!

Współczesne przedszkole powinno dbać przede wszystkim, zgodnie z podstawowym założeniem reformy systemu edukacji, o wszechstronny rozwój osobowości dziecka, kształtując takie cechy jak: otwartość, aktywność, kreatywność i zaangażowanie. Świetnym polem do realizacji tego zadania mogą być koła zainteresowań, będące przedłużeniem procesu dydaktyczno-wychowawczego, a zarazem formą rozwijającą zainteresowania i uzdolnienia dziecka, a także zagospodarowującą kulturalny wypoczynek i rozrywkę.

Drodzy Rodzice zgodnie  z zainteresowaniami dzieci wprowadziliśmy od lutego 2018 roku w każdej grupie wiekowej  nieodpłatne- dodatkowe  zajęcia organizowane w ramach kół zainteresowań (każde dziecko zostanie przyporządkowane przez nauczyciela prowadzącego do odpowiedniego koła zgodnie z jego zainteresowaniami i predyspozycjami). Szczegółowe informacje o kołach zainteresowań u nauczycieli grup.

Dyżur między świętami w przedszkolu

Drodzy Rodzice Akademia Przedszkolaka w dniach 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja 2018 r. będzie pełniła dyżur, liczba kadry będzie dostosowana do frekwencji dzieci.

Prosimy o wypełnienie list wywieszonych w kąciku dla Rodziców (przypominamy, że jeżeli w tych dniach frekwencja dzieci będzie wynosiła mniej niż 10, przedszkole będzie zamknięte.

Prosimy uzupełnić listę również ze względów na orientacyjne zamówienie obiadów w restauracji dla dzieci w tych dniach.

Przedszkolaki w Bawialni RIKI

W czwartek 19 kwietnia o godz. 12.00 Akademia Przedszkolaka zaprasza grupę Jeżyki do Sali zabaw „RIKI”. Prosimy o przygotowanie dzieciom strojów na zmianę.

Dzień Języka Hiszpańskiego

dzien-jezyka-hiszpanskiego-ap-opoczno

Wiosenna sesja zdjęciowa

W piątek 20 kwietnia o godz. 9.00 w Akademii Przedszkolaka odbędzie się sesja zdjęciowa (zdjęcia wiosenne, grupowe, absolwentów). (Grupa Klasa 0- prosimy o elegancki strój dla dzieci (biało-czarno)

Dzień Czekolady

dzien-czekolady-ap-opoczno

Prelekcja o zdrowym odżywianiu

prelekcja-o-zdrowym-odzywianiu2-ap-opoczno

Atrakcja miesiąca

atrakcja-miesiaca-spektakl-ap-opoczno

Harmonogram zajęć nauki gry w szachy- Kwiecień 2018

Harmonogram zajęć nauki gry w szachy na miesiąc Kwiecień 2018

10, 12, 24, 26 kwietnia 2018r.
I grupa- godz.14.30   II grupa – godz.15.00
Ksawery K. Antoni P.
Korneliusz K. Aleksander K.
Marcel P. Patryk J.
Maja S. Wojciech I.
Pola M. Julian M.
Wiktor Ł. Michał J.
Tomasz Ś. Iwo K.

Konkurs kulinarny z okazji Dnia Marchewki

konkurs-kulinarny-dzien-marchewki-ap-opoczno

Życzenia Wielkanocne

zyczenia-wielkanocne-ap-opoczno

Rekrutacja zewnętrzna na rok 2018/2019

Miło nam niezmiernie, w tym szczególnym dniu dla kobiet poinformować o otwarciu już niebawem nowej placówki w Opocznie przy ul. M.C.Skłodowskiej 22,
szczegóły na plakacie poniżej oraz pod nr tel.601 668 592

ulotka-str1-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskieulotka-2str-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskie

Dzień Św. Patryka

dzien-swietego-patryka-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskie

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

dzien-kobiet-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskie

Wszystkim Kobietom tym dużym i tym małym składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu, dużo uśmiechu i samych radości.

Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków, dzieci od 1 roku życia, dzieci z trudnościami i niepełnosprawnością na Dzień Otwarty w Akademii 10 marca w godz.10.00-12.00
Już wkrótce otwarcie nowego punktu Akademii Przedszkolaka, ul. M.C. Skłodowskiej 22 w Opocznie!

dzien-otwarty-w-opoczno-2018