Piknik Rodzinny

Uwaga drodzy rodzice w tym dniu z uwagi na duże przygotowania, przedszkole będzie zamknięte spotykamy się jedynie na występy grup w przedszkolu a następnie na Pikniku Rodzinnym na przedszkolnym placu zabaw.

piknik-rodzinny-2018-ap-opoczno

Turniej Szachowy

szachy-plakat-ap-opoczno

Harmonogram zajęć nauki gry w szachy- czerwiec 2018

Harmonogram zajęć nauki gry w szachy na miesiąc czerwiec 2018

7, 12, 14 czerwiec 2018r.
I grupa- godz.14.30   II grupa – godz.15.00
Ksawery K. Antoni P.
Korneliusz K. Aleksander K.
Marcel P. Patryk J.
Maja S. Wojciech I.
Pola M. Julian M.
Wiktor Ł. Michał J.
Tomasz Ś. Iwo K.

Drogie Dzieci,
niech w dzień ten świąteczny,
tak radosny, pełen wiosny,
jasno słonko Wam zaświeci.
Niech Wam radość sprawią mamy
i ubiorą w sukieneczki kolorowe,
czy w spodenki całkiem nowe.
Niech pojawią się na stole truskaweczki ze śmietaną
i pierożki z jagodami,
czekoladki, pyszne lody i Zozole.
Niech ucieszą was prezenty,
od rodziców ukochanych,
niech nie braknie towarzystwa
ani taty, ani mamy.

Życzy Akademia Przedszkolaka :)

dzien-dziecka-ap-opoczno-konskie

Dzień Sportu

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do czynnego udziału w Dniu Sportu! :). Serdeczne podziękowania dla pana Radosława Łypczaka- taty Wiktorka, inicjatora i współorganizatora Dnia Sportu dla dzieci z naszej Akademii Przedszkolaka.

dzien-sportu-ap-opoczno

Atrakcja miesiąca

atrakcja-miesiaca-rybki

„Bitwa Przedszkoli” TICO

W sobotę 16 czerwca o godz.13.00 w ZSS nr 3 w Opocznie obędzie się „Bitwa Przedszkoli” organizowana przez Centrum Tańca i Ruchu TICO. Przedszkolaki, biorące udział w zajęciach tanecznych, przygotowywane są do występu przez ciocię Kamilę (choreografia i muzyka –ciocia Kamila). Zachęcamy wszystkich do kibicowania w tym dniu naszym zdolnym przedszkolakom :)

*szczegóły i informacje odnośnie strojów dla dzieci u nauczycieli grup.

Dla Kochanych Mam

Drodzy Rodzice,

przedszkole otrzymało zgłoszenie jednego przypadku odry. Prosimy o baczne obserwowanie swoich pociech, więcej szczegółów tutaj…

Warsztaty literackie

W poniedziałek 11 czerwca- spotkanie z panią Józefą Nitą- poetką dziecięcą, publikującą od lat wiersze w miejscowej prasie. Od 10 lat członek i komisarz Klubu Literackiego, publikacja wierszy w antologiach pokonkursowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz wydawnictwach klubowych. Laureatka dorocznej Nagrody Powiatu Opoczyńskiego w dziedzinie Kultury 2013.

Przedszkolaki na farmie zwierząt

Na zaproszenie dziadków Nikoli przedszkolaki z grupy Jeżyki w poniedziałek 28 maja o godz. 11.45 zwiedzą farmę zwierząt oraz zjedzą pieczone kiełbaski.

*prosimy o spakowanie dzieciom czapek z daszkiem.

Przedszkolaki na Konkursie Recytatorskim „Bajeczne Spotkania…”

Nasze przedszkolaki w dniu 24 maja 2018 r. (czwartek) od godz. 10.00 wystąpią w Miejskim Domu Kultury w Opocznie w XI Konkursie „Bajeczne Spotkania o Złote Pióro Znanych i Lubianych Pisarzy”. Trzymajcie kciuki! Powodzenia przedszkolaki! :)

Akademia Przedszkolaka-PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018

Nasze przedszkole, nauczycielki oraz kochane przedszkolaki zostali nominowani w plebiscycie „PRZEDSZKOLE NA MEDAL- Najlepsze przedszkole i nauczycielki, najsympatyczniejsze grupy maluchów w powiecie opoczyńskim” organizowanym przez Dziennik Łódzki i Express Ilustrowany.

Dziękujemy serdecznie za nominację!😍😘🌸🏵️🌺😀
i zapraszamy do głosowania na Akademię Przedszkolaka
sms na numer 72355 o treści: PM.270

na przedszkolaki z grupy Żabki🐸
sms na na numer 72355 o treści: GM.100

na przedszkolaki z grupy Jeżyki 🦔
sms na na numer 72355 o treści: GM.185

na przedszkolaki z grupy Rybki 🐠
sms na na numer 72355 o treści: GM.98
🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐠🐠🐠🐠🐠🐠🐠🦔🦔🦔🦔🦔🦔🦔

na przedszkole, przedszkolaki oraz nauczycieli czekają wspaniałe nagrody głosowanie potrwa do środy, 13 czerwca do godz. 22.00

PMFB (270)

Rekrutacja na rok 2018/2019

Posiadamy kilka wolnych miejsc w przedszkolu i żłobku w naszej nowej placówce przy ul.M.C.Skłodowskiej 22 w Opocznie. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, zajrzyj do Nas i zapisz swoje dziecko :)
*Zapisy w biurze przedszkola przy ul. Kopernika 16e w Opocznie.
Zapraszamy! codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji 😊🌺🌻🌼🌷🌹🌸ulotka-2str-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskie

ulotka-str1-akademia-przedszkolaka-opoczno-konskie

Z wizytą u opoczyńskich strażaków

W środę, 09.05.2018 r. o godz.12.00 wszystkie przedszkolaki odwiedzą opoczyńskich strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie.