Akademia Przedszkolaka w Opocznie

Przedszkole mieści się w nowym, jednopiętrowym budynku w Opocznie, w którym zajmuje 140m² na jego piętrze. Jest to budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne  normy bezpieczeństwa. Zarówno elewacja jak i wnętrze przedszkola utrzymane są w słonecznych, ciepłych i przyjaznych dzieciom barwach. Przedszkole znajduje się w otoczeniu bloków mieszkalnych oraz znajdującej się nieopodal pięknej zieleni pól i lasów. Dzięki temu dzieci maja okazję do odbywania spacerów w najbardziej dla nich optymalnych warunkach, które sprzyjają obserwacji przyrody, zmieniającej się pod wpływem następujących po sobie pór roku. Spacery po okolicy wzbogacają wiedzę przedszkolaków o otaczającym ich świecie i najbliższym środowisku.

Budynek przedszkola posiada trzy przestronne i widne sale do zabaw i zajęć dydaktycznych (46-49m²), szatnię, 2 łazienki dla dzieci, biuro, pomieszczenie dla personelu i łazienkę, kuchnię oraz pomieszczenie do zmywania….czytaj dalej

Galeria zdjęć przedszkola

galeria zdjęć przedszkola pojawi się już wkrótce.

Akademia Przedszkolaka w Końskich

artykuł pojawi się już wkrótce.

Galeria zdjęć przedszkola