Harmonogram dnia „Grupa Żabki”

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
6.30- 8.00 Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań. Grupy łączone
8:00-8.20 Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe. Zabawy ruchowe.
8.20- 9.00 Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów Przygotowanie do śniadania. Śniadanie./mycie zębów
9.00 – 10.00 Zajęcia dydaktyczne.(ed.przyrodnicza, plastyczna) Zajęcia dydaktyczne (ed.tetralna, językowa) 9.00-9.45 Zajęcia dydaktyczne (ed. matematyczna) Zajęcia dydaktyczne (ed. językowa, plastyczna) Zajęcia dydaktyczne (ed. matematyczna, techniczna)
10.00-10.50 Zabawy swobodne. Zabawy swobodne. 9.45-10.15 Zabawy z językiem angielskim. Zabawy swobodne. Zabawy swobodne.
Zabawy z językiem angielskim. ABC emocji-zajęcia z psychologiem 10.15-10.45 Zabawy swobodne Rytmika.
10.50-11.30 Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa. 10.45-11.15 Zajęcia logopedyczne Przygotowanie do obiadu –zupa. Przygotowanie do obiadu –zupa.
11.30-12.00 Rytmika. Zajęcia kulinarne. 11.15-11.45 Przygotowanie do obiadu –zupa. 12.30-13.00 Zabawy organizowane  i swobodne wg. zainteresowań Zabawy swobodne.
13.00-13.30 Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali Spacer /zabawy na świeżym powietrzu Spacer /zabawy na świeżym powietrzu Spacer /zabawy na świeżym powietrzu
Zabawy swobodne.
13.00-13.30 Przygotowanie do obiadu – II danie Zabawy swobodne.
13.30-14.00 Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie. Przygotowanie do obiadu – II danie. Gimnastyka korekcyjna. Przygotowanie do obiadu – II danie.
14.00-14.30 Poobiedni relaks. Gimnastyka korekcyjna. Poobiedni relaks. Poobiedni relaks. Zajęcia dodatkowe-Fitness.
14.30-15.00 Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Religia. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.
15.00-15.45 Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali lub na powietrzu. Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali lub na powietrzu. Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali lub na powietrzu. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Zabawy organizowane i swobodne wg. zainteresowań dzieci w sali lub na powietrzu.
16.30-17.15 Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości. Praca indywidualna z dziećmi uzdolnionymi i mających trudności i zaległości.
17.15-18.00 Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja. Przygotowanie do posiłku – kolacja.