Konkursy zewnętrzne- rok przedszkolny 2015/2016

I Przedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej KIDS SONGS

przedlad-przeniesiony
Z przyczyn niezależnych od organizatora
I Przedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej
zostaje przeniesiony na październik.
O szczegółach poinformujemy Państwa po wakacjach.

przeglad-piosenki-angielskiej-kids-songs-ap-konskie

pobierz: Regulamin KIDS SONGS.pdf

pobierz: Karta zgłoszenia KIDS SONGS.pdf

Plebiscyt- Przedszkolaki 2016

Rozstrzygnięcie

Przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Pszczółki” zdobyły aż 39083 głosy i zajęły 2 miejsce! w Plebiscycie „Przedszkolaki 2016″ organizowanym przez echodnia.eu świętokrzyskie. Serdecznie gratulujemy zdolnym przedszkolakom i dziękujemy wszystkim za oddane głosy na nasze przedszkolaki, szczególne podziękowania kierujemy do rodziców przedszkolaków oraz kadry pedagogicznej.

Przedszkolaki dzięki Wam zdobyły nagrody:
każde dziecko z grupy, która zdobędzie drugie miejsce otrzyma zaproszenie dla dziecka i opiekuna do Ośrodka Sielsko na Wygodzie. Zaproszenia przeznaczone są do indywidualnego wykorzystania dla dzieci i opiekunów z terminem ważności do końca września 2016 roku. Zaproszenie uprawnia do: wstępu do Dinoparku oraz Minizoo, oprowadzenia na koniu jedno kółko, zabawy na placu zabaw.

Wręczenie dzieciom biletów do Ośrodka Sielsko na Wygodzie.

pobierz zdjęcia

Cel Plebiscytu

Plebiscyt zorganizowany prze Echodnia Świętokrzyskie. Tematem przewodnim jest zdrowy tryb życia – przygotowanie przez dzieci wiersza lub piosenki – film można podziwiać na portalu echodnia.eu Celem jest zwrócenie uwagi na kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych, propagowanie aktywnego trybu życia.

Naszymi reprezentacyjnymi grupami na plebiscycie są: grupa Biedronki i grupa Pszczółki

Opiekunowie: Izabela Czapla, Karolina Kubała, Anna Pogorzała, Agnieszka Klimek

filmik z nagraniem ich piosenki pt. „Ja uwielbiam ruch” można zobaczyć i zagłosować na stronie organizatora plebiscytu www.echodnia.eu/plebiscyt/

przedszkole-opoczno-konskie-akademia-przedszkolaka001

Nasze Ekologiczne Przedszkole

Rozstrzygnięcie konkursu nasze-ekologiczne-przedszkole

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy oddali głosy na piękną pracę dzieci z grupy „Pszczółki” pt. „KASZTANEK” w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Przedszkole”. Tym razem niestety nagrody nie udało się zdobyć ale za rok na pewno się uda. DZIĘKUJEMY!

Cel konkursu

Celem Konkursu jest stworzenie najciekawszej Pracy przedstawiającej wymyślonego przyjaciela- Gryzmołka. Do pracy można wykorzystać tylko surowce wtórne. Konkurs ma również na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci. Praca może być wykona dowolną techniką plastyczną. Wybrane prace będą nagradzane przez jury.

Głosować można od 22 kwietnia od godz. 12:01 do 9 maja do godz. 12.00 na stronie konkursowej: http://programyedukacyjne.pl/konkurs/galeria-prac.html

Wystarczy wpisać w miejscowość: Końskie i zobaczycie zdjęcie naszego „KASZTANKA”:) Wszystkich serdecznie zachęcamy do głosowania, do wygrania nagrody o łącznej wartości 20 000 zł.

Pracę przygotowała grupa Pszczółki

Opiekun konkursu: nauczyciel grupy Anna Pogorzała, Agnieszka Klimek