Konkursy wewnętrzne- rok przedszkolny 2015/2016

Ekologiczny pokaz mody

ekologiczny-pokaz-mody-ap-konskie

wejdź i zobacz galerię zdjęć z: Ekologiczny Pokaz Mody

Akademia Przedszkolaka po raz pierwszy zorganizowała Ekologiczny Pokaz Mody skierowany do dzieci z naszego przedszkola. Projektowanie oraz tworzenie kreacji pokazało, że przedszkolaki wraz z rodzicami mają pełną głowę pomysłów oraz świetnie się przy tym bawią. Recykling w garderobie zaskoczył Jurorów, którzy mieli ciężki orzech do zgryzienia wybierając laureatów poszczególnych kategorii. Modele i modelki prezentowali się fantastycznie pokazując najnowsze trendy modowe, nie zapominając o najważniejszym – surowcach wtórnych, z których zostały stworzone.
Laureaci:
Klub dziecięcy „Akademia Malucha”:
Miejsce I – Aleksander O. w współczesnej wersji rycerza
Miejsce II – Marysia P. w przebraniu Królowej
Miejsce III – Tymon O. w przebraniu Króla

Grupa Biedronki:
Miejsce I Adam Sz. jako Smok Wawelski
Miejsce II Oliwia Z. jako słynna Cheerleaderka
Miejsce III Blanka S.jako Elza

Grupa Pszczółki:
Miejsce I Ksawery L. w przebraniu Eko Robota
Miejsce II Zuzia S. jako rockowa piosenkarka
Miejsce III Ada K. w przebraniu Królowej Śniegu

Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie strojów wspólnie z dziećmi i piękne zaprezentowanie się na pokazie i gratulujemy kreatywności! Miejmy nadzieję, że stroje naszych przedszkolaków zagoszczą na światowych pokazach u najlepszych projektantów 🙂
Dziękujemy naszemu jury w składzie panu Witoldowi Wójcikowi Naczelnikowi Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Leśnictwa w Końskich oraz panu Mirosławowi Makówka pracownikowi Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Końskich w zastępstwie pani Anny Wojtasińskiej Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Końskich oraz naszej pani Dyrektor Agnieszce Klimek za wyłonienie najlepszych strojów, podsumowanie Ekologicznego pokazu i nagrodzenie wszystkich przedszkolaków oraz maluszków z naszego klubiku. Dzieci otrzymały w nagrodę kwiatuszki w doniczce, zdrowe przekąski, dyplomy oraz słodkości od przedstawiciela Powiatu koneckiego.