Ciekawe strony- gry i zabawy

www.minimini.pl
Jest to oficjalna strona pierwszego polskiego kanału MiniMini przeznaczonego dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Specjalnie przygotowane programy edukacyjne dla przedszkolaków zachęcą maluchy do nauki angielskiego, pokażą podstawy matematyki, wprowadzą w świat przyrody i zwierząt.

www.ciufcia.pl
Ciufcia to projekt przeznaczony dla rodziców i dzieci pomiędzy drugim a szóstym rokiem życia. W jego skład wchodzą gry i zabawy dla dzieci oraz blog. Zabawy dla dzieci zamieszczone na Ciufci zostały stworzone z myślą o wszechstronnym wspieraniu rozwoju.

www.lego.com
Oficjalna strona LEGO.

www.disney.pl
Official Disney Channel site. Disney Online – the magical place on the Internet where kids and their parents connect with their friends to play, to learn, and to explore.

www.zyraffa.pl
Gry dla dzieci, gry logiczne, zabawa i edukacja.

www.dziecionline.pl
Gry dla dzieci, kolorowanki, puzzle oraz wiele innych zabaw. Są też ilustrowane bajki i wiersze, galeria rysunków i zdjęć.

www.cartoonnetwork.pl
Oficjalna strona programu telewizyjnego Cartoon Network – polska wersja językowa.

www.dladzieci.pl
Zabawa, edukacja, gry, opowiadania, bajki, kolorowanki, filmy, bajkowe postacie, bohaterowie, multimedia, mp3, forum, puzzle,gry komputerowe,literki, cyferki, komiksy, krzyżówki.

www.piccolo.pl
Gry dla dzieci- online.