Oferta

„W dzieciństwie niewiele zależy od nas, wiele zaś od tych, którzy są z nami.” prof. Bronisław Rocławski

W myśl tego motta staramy się wspierać i stymulować dziecięcą ciekawość świata a więc wykorzystujemy różnorodne metody pracy, gdyż wiemy, że tylko w ten sposób można właściwie zadbać o wszechstronny rozwój dzieci. W Akademii Przedszkolaka wykorzystujemy tradycyjne i nowatorskie metody pracy z dziećmi.

Dzieciom zapewniamy:

• świetną zabawę
  • realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego (zgodnie z MEN)
  • program rozwijający intelekt dzieci i indywidualne zdolności
  • wprowadzanie w świat zagadnień matematycznych i pisma od 3 roku życia, co znacznie ułatwia przekroczenie progu szkolnego w przyszłości
  • program stymulujący rozwój kreatywności i zdolności twórczych
  • działania rozwijające inteligencję społeczną
  • budzenie i rozwój zdolności muzycznych, plastycznych i językowych (j. angielski)
  • pomoc psychologiczną i logopedyczną
  • udział w Atrakcji Miesiąca (spektakle teatralne, kukiełkowe, muzyczne, wycieczki)
  • zabawy na świeżym powietrzu

Pobyt dziecka w Akademii Przedszkolaka podzielony jest na karnety, których cena jest zależna od ilości godzin pobytu dziecka. W przypadku zapisania drugiego dziecka lub bliźniąt do Akademii Przedszkolaka. Rodzicom przysługuje zniżka czesnego w wysokości 20% wybranego karnetu.

Zapraszamy do wypełnienia Formularza zgłoszeniowego.doc

Karnet I -280zł/miesięcznie, 6:30-12:00

• 2 posiłki (śniadanie, zupa)
  • codziennie zajęcia dydaktyczne, 2x w tyg. rytmika, codziennie j. angielski, basen (5-6 lat)