Elektroniczny System Zarządzania Przedszkolem

👩‍👩‍👧‍👦Drodzy Rodzice, aby poprawić sprawność Państwa rozliczeń z przedszkolem oraz usprawnić kontakt Rodzic-Przedszkole, Rodzic-Żłobek, Akademia Przedszkolaka jest w trakcie wdrażania systemu 4Parents.pl
Platforma 4Parents.pl ma wiele funkcjonalności, z których będziecie mogli Państwo korzystać za darmo. Po otrzymaniu na maila, pinu aktywacyjnego, trzeba będzie się zalogować i ustalić swoje hasło. Państwo decydujecie o logowaniu się przez darmową aplikację, którą będzie trzeba pobrać na telefon lub o logowaniu poprzez stronę www.
Domena do logowania dla przedszkola to: akademiaprzedszkole.4parents.pl
Domena do logowania dla żłobka to: akademiazlobek.4parents.pl
Obecność dziecka w przedszkolu trzeba będzie zaznaczyć na tablecie, który będzie znajdował się przy wejściu do przedszkola/żłobka.
🔔Prosimy jeśli jest taka potrzeba o aktualizację Państwa maili i przekazanie ich do nauczyciela grupy. 🔔
Ruszamy od stycznia! 🤩