Piosenka Akademii Przedszkolaka:

Ciocia Karolina Wychowawcą Roku! :)

Nasza ciocia Karolinka Wychowawcą Roku Powiatu Opoczyńskiego!
Serdecznie gratulujemy naszym nauczycielkom cioci Karolinie za zdobycie tytułu wychowawcy roku oraz cioci Kamili za wyróżnienie w kategorii przedszkoli.

Jury oceniało kandydatury biorąc pod uwagę m.in. jakie działania podejmuje nauczyciel, by rozeznać środowisko ucznia, jak rozwiązuje problemy wychowawcze klasy i współpracuje z innymi nauczycielami w tym zakresie, jak pracuje nad integracją klasy, jak organizuje pomoc i wsparcie dla ucznia, który tego potrzebuje, w jaki sposób zachęca rodziców do współpracy oraz jak korzysta ze wsparcia innych specjalistów w instytucjach i organizacjach powołanych do pomocy rodzinie i dziecku.

wychowawca-roku2017-ap-opoczno

list-gratulacyjny1-ap-opoczno

list-gratulacyjny2-ap-opocznolist-gratulacyjny3-ap-opoczno

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress